tarot

 

ASTROLOGIE

MAGIE

 

 

 

 

 

ZPĚT

Úvod do TAROTU
18.08.2007

Dnes a denně slyším, "Byla (byl) jsem u kartářky a je to neuvěřitelné, ale mě se to pomaličku naplňuje." Jestli-že použiji slova, "jste nespokojen (á) ze svým životem, váš vztah s manželem( manželkou) je na konci, ale určitě je tu někdo, nebo někdo přijde.... adt." Nemůže se člověk mýlit. Spokojený jedinec by  ke kartářce nešel. Tohle předpovídání budoucnosti je úplně stejné, jako když vám řeknu, že pokud máte hlad, tak se najíte.
Tuto sekci věnuji lidem, kteří  se studiu  tarotu opravdu věnovali či věnují a nehledají v něm povrchní informace, útěk před realitou,možnost snadného výdělku, nebo módní trend.
TAROT je cesta k iniciaci, je to pomůcka, která  už  několik století (možná tisíciletí) mapovala kosmologii člověka.

Budu se snažit vysvětlit vám, co TAROT opravdu je, jak zasvětit jednotlivé karty a jak TAROT funguje. Nemám samozřejmě patent na rozum, ani na moudrost a proto prosím, pište mi! Táto sekce by měla být kolektivním dílem nás všech,  co se snažíme hledat a  porozumět . Slovo esoterický znamená  " být skrytý" . Není to "tajnost" , ale "nepostřehnutelnost", protože jemnější, sotva postřehnutelné zákony a procesy Existence nemohou rozpoznat ti, kteří vnímají svět jenom prostřednictvím svých smyslů.

 

 

 

0