akta xxl

 

ASTROLOGIE

MAGIE

 

 

 

 

 

ZPĚT

Indigové dítě
28.01.2010

Dostal jsem informaci, že v Horní Vsi na Kaldensku, žije dítě, které je schopno zhmotnit myšlenky. Při návštěvě výše uvedené lokality, mě varovali místní rodáci, abych se domu, kde žije B.Č.ze svojí matkou z daleka vyhnul. Prý se tam dějí tajuplné a hrůzné věci. Včera tam údajně pobíhal šavlozubí tygr, ne nepodobný tomu z Doby ledové. Ve vsi samotné byli již spatřeny bytosti, které obyvatelům Horní Vsi nahánějí hrůzu, nebo je naopak uvádějí v nepříčetný smích. B.Č. jsem vyfotil tajně teleobjektivem přes okno, neboť matka nechce dítě konfrontovat se senzacechtivím tiskem. Při mém odjezdu jsem si všiml, že nad domem v pravidelných intervalech přelétá černý vrtulník....

barca

2012
3.2.2010

S apokalyptickou vizí, která naplňuje internetová média a stránky alternativních časopisů, jsem začal pociťovat transformační proces přímo na mé osobě. Začal jsem sám sebe studovat a došel tak k závěru, že se opravdu něco děje! Po zralé úvaze jsem se rozhodl, že své poznatky zveřejním:

  1. Po více než dvouhodinové chůzi mě začínají bolet nohy. (dříve po třech hodinách)
  2. Daleko rychleji mi letí čas ( asi Schummanova rezonance)
  3. Začínají mi šedivět vlasy (Nevím zda se jedná o změnu spektra viditelného světla, nebo o bombardování fotony z jiné časti dimenze)
  4. Upadá sexuální aktivita i zvědavost. (možná přechod z binárního systému na mě ještě neznámý systém)
  5. Začínám se zaobírat myšlenkou na smrt.
  6. Ztrácím pamět.

 

 

 

0